Ivero-hr Ivero-en

Kontaktirajte nas

Ivero d.o.o.

Radnička cesta 173T
10000 ZAGREB
tel: +385 (0)1/2406 900
fax:+385 (0)1/2406 901

ivero@ivero.hr

Škurinjska cesta 1
51000 RIJEKA
tel: +385 (0)51/266 477

Radno vrijeme: pon-pet 7,30-15,30

NABAVA I PRODAJA

Rukovoditeljica
Dragica Jazbec - dragica@ivero.hr

Komercijalisti
Zagreb:
Tomislav Valek - tomislavv@ivero.hr
Tajana Blažić - tajana@ivero.hr
Marina Krajina - marina@ivero.hr

Rijeka:
Branko Granić - branko@ivero.hr
mob: 098 21 50 41

Višnjan:
Emil Vitulić - emil@ivero.hr
mob: 098 43 44 92

PROIZVODNJA

Rukovoditelj
Mato Rimac – mato@ivero.hr

Tehnolog
Tomislav Škreblin – tomislav@ivero.hr

ADMINISTRACIJA

Nives Smeh - nives@ivero.hr
Tanja Radovanović - tanja@ivero.hr

ISTRAŽIVANJE I RAZVOJ, MARKETING

Josipa Pranjić – josipa@ivero.hr

  • Sprječavanje nastanka algi u bazenskoj vodi

    Alge u bazenima nisu poželjne iz estetskih i zdravstvenih razloga. Osim što voda s algama izgleda mutno i neprivlačno te može imati i neugodan miris, alge same po sebi nisu opasne po...

  • Bistrenje vode u bazenu

    Bistrenje vode ili flokulacija je proces uklanjanja vrlo sitnih čestica organskih i anorganskih ostataka u vodi, koje filter ne može zadržati a uzrokuju mutnoću vode. U takvim slučajevima, kada...

  • Održavanje bazenske vode - dezinfekcija

    Dezinfekcijom vode uništavamo sve prisutne mikroorganizme i osiguravamo bakteriološki ispravnu vodu za kupanje. Kad je temperatura bazenske vode 25 oC ili viša, postaje idealnim...

  • Održavanje bazenske vode - pH

    pH vrijednost jedan je od najvažnijih parametara koji utječe na kvalitetu vode. Ona nam govori kakva je voda: kisela, neutralna ili lužnata (bazična). Idealna pH vrijednost je od 7.0 - 7.6. Ako...

  • Čišćenje bazena prije upotrebe

    Prije punjenja bazena treba temeljito očistiti sve organske i anorganske naslage sa svih bazenskih površina. Uz sredstva za redovito čišćenje nudimo i sredstva za...

pregledajte sve korisne informacije

© 2016. Ivero d.o.o.

Izrada web stranica